ІІ Регіональна школа земельного права та агробізнесу

9 листопада Тернопільський осередок Ліги студентів Асоціації правників України спільно з Юридичним факультетом Тернопільського націоналтного економічного університету провели ІІ Регіональну школу земельного права та агробізнесу.

На заході розглянули актуальні питання земельного законодавства, особливості застосування принципу мовчазної згоди, реорганізацію кадастрової системи України, особливості успадкування земельних часток та найбільш актуальну і цікаву тему – відкриття ринку землі в Україні.

Також учасники заходу мали можливість взяти участь у дебатах на тему відкриття ринку землі, і, що цікаво, згодом дійшли до спільного рішення – відкривати ринок землі потрібно, але важливо при цьому правильно цей процес регулювати.

Спікерами на заході виступили провідні спеціалісти та практики у сфері земельного права: Віталій Вітів, адвокат, к.ю.н., Таванець Станіслав, начальник Управління державного земельного кадастру у Тернопільській області, Панчук Марія, юрист ЮФ “Гловак і Партнери”, Лозюк Сергій, начальник юридичного відділу  ПП «АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004», Володимир Макух, юрист, директор «Zenith Expert».

Дякуємо всім учасникам заходу за участь, а також юридичним компаніям Ario, Totum та Gracers за підтримку діяльності Ліги студентів Асоціації правників України, особлива подяка інформаційному партнеру заходу – Law&Events