ІІ Правнича школа управління та менеджменту

14 грудня Сумським осередком Ліги студентів Асоціації правників України було проведено ІІ Правничу школу управління та менеджменту – захід який допоміг кожному учаснику поринути у світ юриспруденції та менеджменту і дізнатися про специфіку симбіозу цих двох спеціальностей та особливості кожної з них.

На заході учасники мали можливість послухати виступи  та особисто поспілкуватися  із  представниками менеджменту  та юридичної сфер діяльності.

Спікерами заходу були:

Чернадчук Олександр , старший партнер  АО «CorpusJuris», який розповів учасникам про менеджмент  у правовому полі та правове регулювання процесів управління.

Олександр Худотеплий, підприємець та громадський діяч, поділився зі слухачами  порадами щодо того як правильно вести власну справу  та будувати модель успішного проекту.

Андрій Моша, начальник управління комунікацій з громадськістю Сумської міської ради, розповів  про особливості створення та  секрети реалізації проєктів на міському рівні, та продемонстрував це на практиці за участі учасників.

Андрій Лисенко, адвокат, маркетолог юридичного бізнесу та співзасновник проекту «Юридическое м’ясо»  надав цінні поради про те як бути успішним правнику у ХХІ ст.

Також Андрій Лисенко та Олександ Чернадчук разом  провели панельну дискусію  про те, що кожен юрист повинен шукати свою галузь права, та про силу Інтернету і як за його допомогою можна вести успішно роботу і поповнювати свою клієнтську базу.

До того ж на заході була ще й друга панельна дискусія за участі керуючого партнера АО « Донець і партнери» Артема Донеця  та Дмитра Лебєдєва який працює в АО «Донець і партнери», темою дискусії став  менеджмент адвокатського об’єднання  та його теорія і  практика.

Після  уважно прослуханих лекцій та дискусій  учасники перейшли до практики, де вони поділилися на групи та разом зі спікерами розробляли  та захищали власні проекти.

Дякуємо нашим спікерам за змістовні та цікаві виступи, а також за підтримку нашого заходу.

Окремо хочемо подякувати  партнерам заходу “Chini сosmetics”, Інтернет-магазин “Compservise” та  Ресторації з легендою “Сумка”, подякувати офіційному партнеру “Юркнига”,  інформаційному партнеру заходу  “Law&Events” и “The Sumy Post”, а також висловлюємо подяку освітнім партнерам  заходу  Сумський державний університет, Студентський ректорат СумДУ та мовна школа “Polyglot”.

Та всім учасникам заходу за активну і наполегливу роботу.