І Всеукраїнська школа з юридичного консалтингу

З 12 по 14 листопада відбулась І Всеукраїнська школа з юридичного консалтингу, організована Острозьким осередком Ліги студентів АПУ

 

Захід був присвячений темі консультування загалом, говорили про тонкощі роботи з бізнесом, про техніки консультування і ще багато цікавого.

 

В перший день відкривали захід Лана Сінічкіна – партнер та адвокат Arzinger, Богдан Шабаровський – викладач та адвокат у Vasil Kisil & Partners та Юлія Габрук – викладач та адвокат. Від них учасники могли почути про консалтинг загалом, тонкощі консультування та правила надання хороших послуг клієнту.

 

Другого дня розпочав вебінари Юліан Хорунжий – старший партнер Ario Law Firm, який розповів про тонкощі створення компанії. Наступними спікерами був Євгеній Шамраєнко – молодший радник TCM Group Ukraine та Дмитро Космачов – менеджер з комплаєнсу в ПРАТ «Концерн Хлібпром». Від них ми почули про мистецтво ведення переговорів та тонкощі захисту бізнесу під час державних перевірок.

І третій день був не менш цікавим, адже першим виступив Юрій Михалевський – старший партнер T&M Boutique Law Firm, який розповів нам про юридичні інновації у сфері юридичних послуг. Наступною спікеркою була Надія Лабадіна – юрист та блогер, від якої ми могли почути про важливість створення власного бренду та цінні поради для цього. І останньою спікеркою заходу стала Вікторія Ковальчук – адвокат, медіатор, партнер Esquires, яка розкрила тонкощі взаємодії зовнішніх радників та інхаусів в бізнесі.

Загалом, захід вдався, кожен вебінар був по своєму цікавий, учасники змогли отримати безліч цінної та корисної інформації.

Висловлюємо неймовірну вдячність кожному спікеру за участь у нашому заході. За те що погодились поділитись досвідом та цінними порадами з молодим поколінням юристів.

А ще дякуємо усім учасникам за те що долучаєтесь до заходу і бажаєте розвиватись і дізнаватись нове.

Будемо раді бачити вас на наступних заходах! Адже далі – тільки краще!