I Школа з трудового права та бізнес-консалтингу

Харківський осередок Ліги студентів АПУ розпочинає продуктивний рік Школою з трудового права та бізнес-консалтингу! Захід був проведений 29 вересня та зібрав майже 70 слухачів.

Тема щодо працевлаштування та поведінки у колективі завжди залишається актуальною, адже при прийомі на роботу чи під час співпраці виникає багато проблем, які потрібно дуже швидко вирішувати.

Школа дала можливість усім бажаючим отримати відповідь від професіоналів своєї справи на питання, які стосуються працевлаштування, поведінки у колективі, та навіть правильного вибору майбутньої спеціальності.  Ми були дуже раді  працювати для високого результату, а найбільша вдячність та радість від витрачених зусиль – повний зал із зацікавленими учасниками.

З вітальним словом для учасників виступили: Голова Відділення АПУ в Харківській області Роман Чумак і керуючий партнер юридичної компанії “Riyako&Partners” Євген Ріяко.

Протягом всього дня учасники мали змогу почути виступи справжніх майстрів своєї справи:

– адвоката і медіатора Аліну Сергіївну, яка виступала з доповіддю про процедуру медіації;

– керуючого партнера ЮК  “Marzoni” Дмитра Марцоні із цікавою розповіддю про можливість роботи та освіти за кордоном і які ставляться вимоги для сучасних юристів в інших країнах;

– директора Інституту права, технологій та інновацій – Ольгу Сімсон, що виступила з темою «Как войти в IT»;

– адвоката Юридичної компанії “Riyako&Partners” – Миколу Максимова з темою «Захист у справах звільнення за появу у стані алкогольного, наркотичного чи токсичного сп’яніння»;

– партнера ЮК ILF Сергія Сільченка, що поділився знаннями зі сфери трудового права загалом та його першого досвіду у даній спеціалізації».

Топові спікери поділилися зі студентами власним безцінним досвідом, дали безліч корисних порад, котрі не вдасться  прочитати в жодному підручнику, відповіли на всі питання зацікавлених слухачів.

Також ми висловлюємо вдячність нашим партнерам, котрі підтримують починання Осередку, а саме: річному партнеру Харківського осередку ЮФ «Riyako&Partners», партнеру заходу Інституту права, технологій та інновацій «ILTI», Аліні Сергєєвой – координатору сертифікатної освітньої програми. «Теорія та практика медіації»

Команда Харківського осередку чекає усіх на майбутніх заходах! Далі –цікавіше!