І школа з лобіювання та взаємодії з органами влади

31 березня у м. Києві відбувся захід, який не мав аналогів серед інших проектів Ліги студентів АПУІ школа з лобіювання та взаємодії з органами влади.

Учасники школи отримали все, що їм обіцяли: теплу атмосферу та нові знайомства, майстер-класи від провідних спеціалістів у галузі лобіювання, перспективи його розвитку в Україні.

Розмежування поняття «лобізм» , «GR» та «адвокація» допомогла інформативна розповідь Дениса Базилевича, GR – директора та партнера компанії «The Willard Strategies», голови правління Інституту професійного лобіювання та адвокації.

Досвідом власних кейсів з лобіювання поділилася Лана Сінічкіна, партнер ЮФ «Arzinger» і автор законопроекту про лобіювання.

Третім спікером стала Анна Таранцова, засновниця GR Academy – першої освітньої платформи для навчання спеціалістів в галузі лобіювання. Без винятку, всі учасники школи запам’ятали одну важливу річ: «З владою можна і потрібно вести діалог».

Гвяздовський Олександр, голова нормативно-правового Комітету Нафтогазової асоціації України, вразив оригінальністю прикладів практичних кейсів.

Ярослав Железняк – радник Прем’єр-міністра України з питань зв’язків з парламентом приємно – розповів про те, який тернистий шлях проходять законопроекти до вищого рангу – закону.

Останнім спікером виступила Катерина Одарченко – політтехнолог, засновник і керуючий партнер компанії «SIC Group Ukraine», член Міжнародної асоціації політичних консультантів (ІАРС). Основою розповіді були механізми лобіювання відомих асоціацій України та визначення тих галузей, які необхідно лобіювати.

Організаційний комітет І школи з лобіювання та взаємодії з органами влади висловлює свою подяку всім спікерам та учасникам за те, що разом зробили цей день насиченим та незабутнім для кожного з нас!