I Регіональна школа земельного права та агробізнесу

Тернопіль, ми це зробили! Перший, настільки серйозний, настільки масштабний захід в Тернополі! Та, надіємось, не останній!

29 вересня Тернопільський осередок спільно з Юридичним Факультетом Тернопільського національного економічного університету провів I Регіональну школу земельного права та агробізнесу. Вкладено цілу купу нервів, сил, знань, праці і натхнення. Багато сварок, багато конфліктів і стільки ж компромісів. Але ми це зробили. Дякуємо кожному в оргкомітеті. Люди, які вклали свою юнацьку енергію, щоб провести щось дійсно цікаве. Ви всі молодці, так тримати! Окреме велике спасибі Максиму Мартинюку. Людина-ідея. Він цим горів, хотів зробити в Тернополі те, чого не було раніше. Показати, що ми можемо.

Студенти ЮФ ТНЕУ сильні, розумні і можуть організувати потужний захід! Дякуємо спікерам. Ви дали нам дві цінні речі, які неможливо виміряти матеріальним. Це ваш час і знання. Ви витратили їх на студентів, подарували нам і нічого не попросили взамін. Дякуємо!

На школі виступили юристи-практики, а саме: Володимир Макух – директор землевпорядної організації “Zenith Expert” ; Андрій Кукурудза – Заступник начальника управління – начальник відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області; Віктор Мартинюк – Заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області; Володимир Гевко – суддя Господарського суду в Тернопільській області; Віталій Вітів – адвокат, викладач в НУБІП. Кожний передав частинку свого практичного досвіду.

Спікери доступно і цікаво пояснили про регулювання земельного банку, помилки при укладанні договорів оренди землі , про практику вирішення земельних спорів та багато інших аспектів земельних правовідносин. Дякуємо партнерам за підтримку. Люди, без яких не було б школи. А якби і була, то проведена не на такому високому рівні! Дякуємо!

Ексклюзивним партнером заходу виступила Юридична Компанія “Правник Експерт”. Також дякуємо “Tigerbox” – нашим партнерам по харчуванню. Окрема подяка ЮФ ТНЕУ за співпрацю. Ваша допомога є цінною для нас.

Вдячні кожному учаснику, який підтримав нашу ініціативу! Всі, хто хоч трошки долучився до нашої Школи – ви майбутнє України! Чекаємо Вас на наступних заходах від Тернопільського осередку.