І Регіональна школа з цивільного права і процесу

Донецький осередок Ліги студентів АПУ вкотре довів, що не зважаючи ні на що, справжня команда може поставити високу ціль та виконати її на вищому рівні, і  І Регіональна школа з цивільного права  і процесу цьому приклад!

Є ті, хто, навіть нас не знаючи, повірив в Донецький осередок та  допомагали будь-якої миті – наші партнери заходу:

– Evris – фірма відома на ринку України з 2015 року як висококласні судові та корпоративні юристи з досвідом роботи у міжнародних компаніях;

– Asters – упродовж усієї історії свого існування (з 1995) фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку;

– ЮК «Максименко і Партнери»  – (ЮК розпочала свою діяльність як проект ще у 2013 році у м. Донецьк, а вже зараз її основні спеціалізації: сімейні спори, супровід при укладенні правочинів, справи з нерухомістю, господарські спори, супроводження обшуків та оскарження дій правоохоронних органів;

– Правовий Альянс – юридична компанія є одним із лідерів, яка супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних та міжнародних компаній на території України та низки країн СНД;

– «Василь Кисіль і Партнери» – провідна багатопрофільна українська юридична фірма,  що працює у формі партнерства й розділяє загальні місію, бачення й цінності.

Як все відбувалося?

Розпочалася І Регіональна школа з цивільного права і процесу (хм, учасники з 8-ми міст України – не така вже й Регіональна..) з урочистого відкриття. Учасників радо привітали Голова Донецького осередку у м. Вінниця – Поліщук Катерина, колишній Голова Донецького осередку 2009-2011 рр. та почесний член Ліги студентів АПУ – Максименко Ярослав,  а також почесна Голова Донецького осередку у відставці – Ящук Альона (та, яка подарувала осередку друге життя).

Перший спікер – Марія Мотилюк – міжнародний медіатор, юрист, керівник Подільського центру медіації. Студенти з неймовірною цікавістю послухали  про медіацію, зокрема в цивільних справах, а також про її актуальність і про професіоналів, які цим займаються.

Наступний – Ярослав Максименко – керуючий партнер ЮК «Максименко і Партнери»  розповів про власну практику в спорах щодо розірвання шлюбу, поділу майна та  аліментах, визначив основні аспекти в успішній діяльності щодо даних питань та поділився власним досвідом у роботі адвоката.

З Валерією Савчук – радником практики праці та зайнятості юридичної фірми «Василь Кисіль і Партнери», членом Правління HR Комітету ЕВА та Комітету з трудового права Асоціації правників України (АПУ) – з радістю та задоволенням поговорили на тему «Зміни до порядку розгляду трудових спорів в контексті нової редакції ЦПК».

Директор ТОВ «АДВОКАРЕ» – Ірина Маліцька своєю енергетикою зарядила усіх учасників школи та донесла багато корисної та цікавої інформації щодо доказів та доказування, а в кінці учасників чекало багато сюрпризів.

А на «десерт» у нас була просто шикарна Ірина Вдовиченко – адвокат АО «Миколаївська обласна колегія адвокатів», яка надихнула кожного своїм прикладом, розповіла про тонкощі адвокатської справи та шлях до успішної кар’єри в адвокатській професії.

Випивши кави/чаю, учасники, організатори  та спікери вирушили на захоплюючу екскурсію мальовничою Вінницею. Цей запал в очах, чудові враження і незабутні емоції просто не можливо передати словами.

Ранку наступного дня на учасників І Регіональної школи чекав суддя, заступник голови Апеляційного суду Вінницької області – Олександр Панасюк, який за 1 годину захопив своїми знаннями та досвідом усю увагу учасників школи, а також поговорили і про «Захист прав власника та землекористувача на земельну ділянку в судовому порядку».

Неймовірно добра і приємна Ольга Лепіхіна – старший юрист, керівник практики сімейного права Юридичної фірми “Астерс”, адвокат, член ради комітету з цивільного, сімейного та спадкового права АПУ, з якою поговорили про «бізнес» в процесі розлучення: нюанси та підводне каміння. Студенти охоче запитували про роботу в Asters та за можливості стажування.

Тетяна Шемета – суддя, секретар судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Вінницької області, розповіла про тонкощі представництва у цивільному процесі в Україні та на прикладі іноземних держав донесла до слухачів школи усі важливі аспекти розвитку даного питання, а також поділилася з аудиторією інформацією про свій життєвий шлях.

Кожен був радий бачити юриста Axon Partners, яка приїхала до нас з Харкова –  Юлія Гудименко, з ким ми охоче поговорили на тему «Товариства з обмеженою відповідальністю: чи є життя після нового закону», а також про фірму, де працює дівчина, а після всього Юлія  завзято відповідала на поставлені запитання учасників.

Крім цього, захід запам’ятався екскурсією по місту, подарунками у вигляді книжок, пазлів та кружок з логотипом Ліги студентів АПУ.

Дякуємо кожному учаснику, який до нас приїхав. Ми сподіваємося, що ви на повну відчули атмосферу як Донецького осередку, так і самої І Регіональної школи з цивільного права і процесу.

Донецький осередок усіх любить і чекає на подальших своїх заходах