І Правнича школа управління та менеджменту

1 грудня у мальовничому місті Суми відбулася І Правнича школа управління та менеджменту. Новий захід, створений Сумським осередком Ліги студентів АПУ, був високо оцінений спікерами, партнерами та учасниками.

Захід проходив один день, але програма була насичена та цікава.

Отже, першим спікером став Юрій Кравченко – директор Харківського територіального управління НАБУ, який розповів про структуру НАБУ, організацію його роботи та процедуру відбору кадрів до даної установи.

Наступне слово було за Андрієм Барановим, секретарем Сумської міської ради, який розкрив тему проектного менеджменту в діяльності органів місцевого самоврядування.

Далі слово мав Чупрун Євген, Голова Сумського відділення АПУ та арбітражний керуючий, який говорив з учасниками про тонкощі організації юридичної компанії як про об’єкт менеджменту.

Чернадчук Олександр, керівник адвокатського об’єднання “Корпус Юріс”, розповідав про секрети організації адвокатських об’єднань та управління ними.

І завершив Школу своїм мотиваційним спічем Володимир Лободін, директор ТЦ Мануфактура, тема виступу якого присвячувалася лайфхакам ведення сучасного бізнесу; крім цього, учасники обговорили зі спікером майбутні шляхи розвитку суспільства.

Також організаторами заходу проводився кейс із тайм-менеджменту за який переможці отримали подарункові сертифікати від інтернет-магазину “CompServis”.

Команда осередку висловлює велику вдячність нашим партнерам, за допомогою яких наш захід вийшов таким гарним: генеральному партнеру заходу ЮК «Norma-Lex», офіційному партнеру заходу – Сумському міському  Центру дозвілля молоді та інформаційному партнеру «Law&Events».

Дякуємо усім, хто був з нами! Далі – цікавіше!