ХVІІІ Всеукраїнські змагання з господарського права та процесу ім. професора С.З.Міхайліна

30-31 березня 2018 року на базі Господарського суду Вінницької області за ініціативи юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса спільно з Донецьким осередком(у м.Вінниця) Ліги студентів АПУ  ̶  відбулися ХVІІІ Всеукраїнські змагання з господарського права та процесу ім. професора С.З.Міхайліна. Усього участь взяло 7 команд, до яких входили студенти старших курсів навчання зі всієї України.

Партнерами змагань виступили: ЮК «Тарасов та партнери»;  ЮА «Варуна»; ЮФ «Мартінс»; приватне підприємство «Ю.К.А.», яке працює під брендом «СВАРОГ ЛАДА» та промислова група «Vioil».

Задумом змагань є надання учасникам можливості професійного розвитку, перевірки набутих теоретичних знань в формі імітованого судового процесу,  набуття і удосконалення навичок публічного виступу, саморозкриття у юридичній професії.

Суддями змагань були судді Господарського суду Вінницької області, юристи, адвокати: Колбасов Федір, Тісецький Сергій, Банасько Олександр, Лабунська Тетяна, Маслій Ігор, Міліціанов Роман, Тварковський Анатолій, Яремчук Юрій, Кожухар Марія, Гончаренко Олег, Павлюк Сергій та Сміщук Руслан.

Переможцями змагань у званні «Кращий позивач» стала команда Post Factum у складі Пирогова Владислава та Крутченко Анни, а у званні «Кращий відповідач» перемогу отримала команда «Natus Vincere» у складі Ібадова Ельмара та Аль Саєда Ахмеда. Друге місце посіла команда «Attorneys» членами якої були Ватащук Юрій та Бартосюк Олександр. Третє місце отримала команда «Гуманітарні підприємці» у складі Лукомського Андрія та Соколова Олега. Також суддівська колегія фінального раунду обрали учасника, який отримав звання «Кращий оратор»  ̶ Бартосюк Олександр, а звання «Символ змагань» отримала Крутченко Анна.

Завершились змагання офіційним врученням сертифікатів за участь, а призери отримали – кубки, медалі та грошові винагороди.

Організаційний комітет дякує за участь усім командам  та бажає всім учасникам плідної праці, відчуття цінності та результативності власних досягнень, задоволення від обраної спеціальності!

Висловлюємо щиру подяку партнерам ХVІІІ Всеукраїнські змагання з господарського права та процесу ім. професора С.З.Міхайліна за підтримку та активне сприяння у проведенні заходу.