ІV Всеукраїнська школа з ІТ- та Інтернет-права

9-10 вересня 2017 року у місті Одеса відбувся грандіозний старт низки осінніх заходів від Ліги студентів Асоціації правників України – довгоочікувана ІV Всеукраїнська школа з ІТ- та Інтернет-права. Організаторами Школи виступили Одеський осередок Ліги студентів АПУ спільно з Комітетом Асоціації правників України з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету.

Перший день розпочався в сучасному та зручному коворкінгу Термінал 42 зі вступного слова фахівця в сфері інтелектуальної власності Іларіона Томарова. Далі для учасників зі своїми лекціями у першому освітньому хабі і коворкінгу «Divergent» виступили такі спікери: Оксана Горбань, Тетяна Петренко, Марина Подберезська, Андрій Удовиченко, Ксенія Гавріна, Василь Поп-Стасів, Марина Подберезська, Оксана Падох, Вікторія Андрейцева, Ольга Сімсон та Олена Макаренко. Опісля на всіх чекала святкова вечірка прямо на березі моря!

Ранок другого дня розпочався з трьох лекцій від фахівців Axon PartnersОреста Гавриляка, Оксани Кочкодан та Євгенії Гірєвої. Далі своїм досвідом поділились Микита Підгайний, Андрій Удовиченко, Ігор Маркевич, Денис Майборода, Віталій Савчук, Денис Іванов та Ілона Чута. Також на учасників чекали два інтенсивні вокршопи – з ведення переговорів від платформи Pinky Solution та ICO воркшоп від Axon Partners. Завершив Школу виступ  CEO Axon Partners Дмитра Гадомського.

Партнерами заходу виступили такі імениті компанії як: АО «Спенсер і Кауфманн», Axon Partners, Юридичне бюро Сергєєвих, Юридична фірма «Asters», ILTI Інститут права, технологій та інновацій та Юридична компанія «Prolegals». Також, інформаційними партнерами заходу були провідний український юридичний стартап «Дом Юриста» та лабораторія юридичних інновацій LEXORIUM LEGAL TECH LAB. Партнерами розміщення ІV Всеукраїнської школи з ІТ- та Інтернет-права є: коворкінг Термінал 42, освітній хаб і коворкінг «Divergent», а також готель Orange Hotel та Loft Hostel.