Future MP’S School

Поспішаємо повідомити Вам новину!

20-21 жовтня Центром правничої кар’єри Ліги студентів АПУ був проведений цікавий та корисний захід – Future MP’S School!

Під час заходу своїм унікальним досвідом і цінними знаннями поділилися провідні керуючі партнери та спеціалісти у сфері HR, PR та маркетингу.

З вітальним словом для учасників заходу виступив Менеджер з правничої кар’єри Ліги студентів АПУ Андрій Давченко.

Першим спікером була Анастасія Позова, яка розповіла секрети побудови піару юридичної фірми з нуля. Євген Бессарабов виступив з темою: “Класична модель системної юридичної фірми сьогодні: від паралігала до партнера”. Ken Wong поділився корисною інформацією про особливості юридичного підприємництва.

Рустам Колесник розповів учасникам про важливість soft skills! Віра Проценко дала корисні поради щодо вступу на посаду в юридичній фірмі. Перший день заходу своїм виступом завершила Наталія Білостоцька, котра розповіла як уникнути типових помилок при написанні резюме і під час проходження співбесіди.

Другий день Школи був не менш різноманітний за тематикою виступів. З самого ранку з учасниками спілкувався Денис Овчаров. Він виступив з темою “Від марафону до партнерства”. Олександр Ніколайчик розкрив секрети написання власної історії успіху. Денис Береговий дав відповідь на актуальне питання, чи існують в Україні бірюзові фірми.

Марина Фоменко дала практичні поради з власного досвіду щодо налагодження взаємодії між партнерами юридичної компанії.  Завершив наш захід своїм виступом гість з міста Харкова Євген Ріяко з темою “Юридична фірма як шахова дошка”.

Ми бажаємо всім учасникам професійних успіхів і подальшого розвитку. А у цьому Вам допоможе Центр правничої кар’єри! Тож залишайтесь з нами, далі лише найцікавіші заходи!