Freakolawyering weekends in Odessa

12 травня в  багатогранному просторі для відчайдушних стартаперів iQSpace відбувся найбільш нестандартний захід з усіх нестандартних – Freakolawyering weekends in Odessa! Організаторами івенту виступила креативна команда Axon Partners та Одеський осередок Ліги студентів АПУ.

Сонячна Одеса радо зустріла поціновувачів legal tech індустрії і методики design thinking та всіх, кого хвилює відсутність надбудови фрікоюриспруденції над базисом фрікономіки! Серед учасників були як допитливі студенти, так і практикуючі юристи з чималим досвідом.

Першим спікером був Юрій Корнага – партнер Axon Partners та голова львівського офісу компанії. Юрій спеціалізується на побудові міжнародного холдингу та підготовці бізнесу клієнтів до ІРО й виступив з лекцією на тему «Юридичні послуги в постіндустріальному світі».

Наступним своїм досвідом з аудиторією поділився Дмитро Гадомський – CEO Axon Partners, голова юридичного комітету Львівського IT кластеру; у 5-ці кращих юристів України в сфері ІТ за версією Ukrainian Law Firms 2014, 2015, 2016. Дмитро розповів нам про неіснуючі об’єкти права власності. Ми тепер знаємо, що вести власний Telegram-канал не так вже й легко як здавалося, а стягнути із зловмисника біткоін практично неможливо!

Андрій Костенко та Оксана Кочкодан знають, як йти в ногу з часом і не залишатись у «вчорашньому» дні! Саме цій тематиці була присвячена третя лекція. Оксана – партнер Axon Partners, спеціалізується на електронній комерції, захисті даних та IP в мережі Інтернет. Пам’ятаєте, колись були касетні та дискові плеєри, які сьогодні просто не актуальні? Так от, зараз, зі стрімким розвитком технологій, юристу потрібно щодня навчатись чомусь новому й слідкувати за інноваціями, аби його не спіткала доля колись популярного девайсу.

Андрій Костенко – спеціаліст з юридичної інженерії Axon Partners. Андрій розповів учасникам про етику створення ботів та чому, власне, боти зараз є такими популярними у світі сучасної юриспруденції. Досить багато компаній зараз використовують ботів задля комунікації з клієнтами та оптимізації рутинних процесів, проте не всі «ботоводи» поки вміють робити це правильно. Але тепер відвідувачі Freakolawyering weekrnds знають, як створити вихованого та актуального бота!

На заході також виступив запрошений зірковий спікер – Сергій Петренко, засновник та керівник коворкінгу Термінал 42 та інших успішних проектів, серед яких Anycoin.news та Searchengines.ru! Також, наш гість є екс-гендиректором компанії Яндекс.Україна. Сергій відкрив аудиторії таємниці успішного та продуктивного таргетингу й пояснив, як саме вдалий маркетинг залежить від машинного навчання.

Останнім для учасників виступив Антон Яременко – віддалений юрист Axon Partners з Харкова. До речі, в Антона лігівське минуле – ще нещодавно він був Головою Харківського осередку Ліги студентів АПУ! Антон знається на захисті доменних імен, «тролях» в мережі інтернет та може навчити аудиторію правильно спілкуватись з органами державної влади. Антон зачепив актуальну на сьогоднішній день тему – GDPR. Як виявилось, історія цієї абревіатури походить ще з далекого 1948 році! Тоді практично вся персональна інформація про людину містилась в телефонному довіднику. Не даром, саме телефонний довідник зіграв рокову роль у фільмі «Термінатор»! А зараз ми маємо справу з несанкціонованим збором персональних даних та їх використання як, наприклад, у випадку з витоком даних із соціальної мережі Facebook.

Одеський осередок Ліги студентів АПУ дякує Axon Partners за чудові вихідні, дружню атмосферу та невпинний потік нової й корисної інформації для наших учасників! З нетерпінням чекаємо нової зустрічі та ще більше креативу!