Засідання Розширеного правління та VIII корпоративний Зимовий З’їзд

2020/January/31 - 2020/February/02 All day

31.01-02.02 команда Ліги студентів АПУ успішно провела засідання Розширеного правління і найтеплішу подію зими – VIII корпоративний Зимовий З’їзд. Ми набрались сил, спогадів та емоцій та хочемо поділитись ними з вами!

Перший місяць 2020 року ми завершували продуктивно  – засіданням Розширеного правління Ліги студентів. На засіданні, що проводилось в університеті Короля Данила в Івано-Франківську, кожен міг отримати відповіді на питання та поспілкуватись з однодумцями. Крім того, ми в незвичному форматі вислухали звіти членів правління та голів осередків. Крім статистики та досягнень, ми говорили про особисті звершення та виклики в роботі. Завершили короткою стратегічною сесією, де обговорили місію, цілі та цінності Ліги студентів АПУ. Було цікаво почути різні, взаємодоповнюючі бачення цих речей.
Щиро дякуємо Університету Короля Данила за гостинність, а куратору Ліги студентів Андрію Романчуку та керівнику Івано-Франківського офісу Moris Group Оксані Кобрин за сприяння в організації.

Продовжили вже зимовим з’їздом. Захід зібрав 65 учасників з усіх куточків України!  Ми цією величезною компанією поїхали у село Яблуницю, де кожен мав змогу поласувати смачним бограчем, підкорити схили Буковелю та зробити безліч фото на фоні засніженої гірської природи.

За статистикою з’їзду, 80% учасників вперше стали на лижі саме з Лігою! І можемо гордо заявити, що перші спроби увінчались успіхом!

❤️Дякуємо всім, хто долучився до цієї незабутньої події, Сподіваємось, що кожен знайшов нові знайомства та на згадку з собою забрав безліч спогадів та емоцій, яким точно має вистачити до наступної нашої зустрічі!