XI Всеукраїнська школа з питань інтелектуальної власності

2021/April/10 - 2021/April/11 All day

10-11 квітня відбулась XI Intellectual Property Law School – вперше в онлайн форматі.

Це були дуже насичені, цікаві та корисні вихідні й ми дякуємо, що ви провели їх з нами !

 

?Експертним партнером школи виступила юридична компанія  Arzinger law firm. Дякуємо за підтримку заходу та співпрацю.

 

❗️ Протягом школи наші чудові спікери провели надзвичайно інформативні лекції:

 

? Лекція Костянтина Зерова – Голови IP комітету в IAA, Global Head of Legal в KIVI; старшого наукового співробітника в НДІ інтелектуальної власності НАПрН України на тему: «Авторське право для дизайнерів та ілюстраторів»

 

? Лекція Катерини Сопової- кандидатки юридичних наук, судової експертки у сфері інтелектуальної власності, патентної повіреної, заступника голови Ради комітету з інтелектуальної власності АПУ на тему: «ТМ та ПЗ: зміна підходів до охорони»

 

? Лекція Мирослави Коваль-Лавок –  юристки Baker McKenzie, яка спеціалізується на праві інтелектуальної власності, є зареєстрованою патентною повіреною України, а також членкинею Асоціації правників України, Американської торговельної палати в України та Міжнародної Асоціації з Торгових Марок (INTA) та Дмитра Скидана –   молодшого юриста Київського офісу Baker McKenzie на тему: «Альтернативне вирішення спорів щодо права ІВ».

 

? Лекція Дмитра Стефановича, юриста бутік-фірми Mamunya IP, члена ADR Young на тему: «Вирішення доменних спорів за процедурою UA-DRP».

 

?Окрім лекцій ми приділили увагу також практичній частині та провели Workshop. 4 команди у двох секціях відстоювали позиції сторін по кейсу Geek Journal v. 1+1.

 

❗️Ми висловлюємо подяку  юристам компанії «Axon Partners»: Катерині Наливайко й Михайлу Юдіну за надзвичайно корисний воркшоп і персональні фідбеки для кожної команди.