X Школа з морського права

2020/October/03 - 2020/October/04 All day

Ювілейна X Школа з морського права 3-4 жовтня 2020 року – саме цей вираз супроводжував весь процес підготовки до заходу: стільки сил, хвилювань та ситуацій із ряду «треба вирішувати прямо зараз».

Нова команда, нові виклики та відповідальність за те, щоб кожному учаснику та спікеру було най-най краще, смачніше, цікавіше – аби наступного року всі точно +1 причину приїхати до Одеського осередку Ліги студентів АПУ.

І нікуди без наших партнерів та їхньої підтримки та віри у нас: ми дякуємо генеральному партнеру осередку – АО «Юридичне бюро Сергєєвих», партнеру осередку – ЮК «Гранд Іншур», партнерам заходу – ЮФ «АНК», BLACK SEA LAW COMPANY, інтернет-магазину юридичної літератури «Юркнига», Морському комітету Асоціації адвокатів України, «Law&Events» та всім-усім, хто радив словом та ділом.

Програма заходу була направлена лише на максимальну доступність та практичність.

1 день:

Юрій Сергєєв – Introduction в морське публічне право;

Людмила Пашковська – Introduction в морське приватне право;

Ірина Доля – кейс «Страхування відповідальності у морському бізнесі».

2 день:

Юрій Сергєєв та Каріна Романішина – кейс «Як стягнути борг з іноземного судновласника. Питання невиплати заробітної плати»;

Артем Волков та Костянтин Моряков – кейс «Арешт суден в Україні».

Завжди особливо гаряче спасибі нашим учасникам – активним та талановитим: хто вперше, а хто вкотре завітав до нас та до моря, нашого власного моря вражень та емоцій, та отримав приємні подарунки за креатив та плідну працю. Залишайтесь такими і завжди йдіть тільки вперед!

Складні карантинні часи минуть, проте актив команди завжди буде прагнути подарувати вам ще більше якісних знань, досвіду та емоцій: будьте поруч, будьте частинкою великої сім’ї Одеського осередку!