Воркшоп “Який з тебе переговорщик?”

Ходять чутки, що юристів невдовзі (насправді ні) замінять роботи. Всіх, окрім медіаторів. Саме тому медіатор, окрім спеціальних знань, повинен бути й психологом, соціологом, психоаналітиком, спецвалістом в сфері конфліктології, а також юристом.

Щоб стати супер-медіатором потрібен досвід, і тому компанія Digilaw разом з Відділенням АПУ в Одеській області та Одеським осередком Ліги студентів АПУ запрошує всіх на воркшопи з переговорів, де у кожного буде можливість попрактикуватися та розвинути нові скілли ведення переговорів в ігровій формі.

Перший вокршоп відбудеться вже 30 червня!

Що вас очікує?

Розбір кейсів з IT/IP праву + техніки переговорів прямо з Гарварду! Учасникам дають фабулу кейса, розподіляють їх на команди та роздають таємні завдання. Після підготовки розпочинаються раунди переговорів, а далі по плану розбір польотів та трохи теорії.

Кому це буде цікаво?

Юристам-початківцям, студентам-правникам старших курсів, а також тим, хто хоче трохи більше зрозуміти філософію ІТ-компаній та ІТ-права.

Скільки коштує участь?

100 грн, і лише з попередньою реєстрацією: для кожного учасника готуються матеріали.

Хто організовує?

Ілона Чута з компанії Digilaw та Андрій Удовиченко з ZEO Alliance – юристи, співзасновники платформи з онлайн вирішення спорів Pinky Solutions.

Увага! За репост події на своїх сторінках у соціальних мережах організатори подарують промокод на знижку – 10%!

Реєструйтесь за посиланням: https://2event.com/ru/events/1374533

Посилання на сторінку заходу: https://www.facebook.com/events/221648308586252