V Всеукраїнські змагання із слідчих дій ім. Г. М. Рудого

Хмельницький осередок Ліги студентів Асоціації правників України та Хмельницький університет управління та права – запрошує вас взяти участь у V Всеукраїнських змаганнях зі слідчих дій ім. Г. М. Рудого, що відбудуться 20-21 жовтня!

Мета заходу: сприяння закріпленню теоретичних знань студентами та отримання практичних навичок у проведенні слідчих дій. За результатами змагань буде визначено команду переможців. Учасники отримають сертифікати, а переможці – цінний приз.

Формат заходу: командне змагання у формі моделювання слідчих дій. Захід відбувається протягом двох днів. Командне змагання проводиться у формі моделювання слідчих дій, в межах фабули складеної Організаційним комітетом. Команда складається з 3 студентів.
Змагання проводиться у два етапи: відбірковий та фінальний.

Фабула: складається Оргкомітетом, надсилається зареєстрованим командам та публікується на сторінці заходу за два тижні до проведення змагань. Орієнтовний перелік слідчих дій, будуть надіслані командам після реєстрації.

Експерти: до складу експертів, які будуть оцінювати команди, входитимуть провідні науковці, працівники прокуратури, органів внутрішніх справ, адвокати, працівники НДЕКЦ, які є фахівцями у сфері кримінального права, кримінального процесуального права та криміналістики.
Склад команди: 3 особи, які навчаються в ВНЗ України.

Для участі необхідно:
Заповнити заявку на участь в заході: https://goo.gl/vwaUNY
Сплатити організаційний внесок:
350 грн. – для учасників, які є членами Ліги студентів АПУ.
400 грн. – для учасників, які не є членами Ліги студентів АПУ.
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:
120 грн – проживання на одну особу;
50 грн. – обід на одні особу.

Організатори:
Хмельницький осередок Ліги студентів Асоціації правників України – АПУ;
Відділення АПУ в Хмельницькій області;
Хмельницький університет управління та права.

Контактні особи:
Врублевська Євгенія (голова оргкомітету) ; контактний телефон – +380 96 021 9451;
Сулима Іванна (ведуча процесу змагань); контактний телефон – +380 96 718 7358;
Обов’язково підписуйся на новини сторінки Хмельницький осередок Ліги студентів Асоціації правників України – АПУ, щоб не пропустити важливих деталей!
#league_uba #liga_uba #competition