Ultima Ratiо – VІ Всеукраїнський турнір з судових дебатів

Вітаємо, друзі! Маємо чудову новину!

Вже вшосте ми проведемо один із найгучніших наших заходів – «Ultima ratio» – турнір з класичних судових дебатів (господарське право і процес), фінал якого пройде 6-7 квітня 2019 року в Одесі на базі Південно-західного апеляційного господарського суду.

Змагання проводитимуться в таких 3 етапи:

I етап – регіональний – відбудеться на базах відбіркових центрів — Одеського, Кропивницького, Львівського, Харківського, Тернопільського, Полтавського та Київського осередків. Переможці матимуть низку привілеїв, серед яких пряме попадання до фіналу та покриття партнерами організаційного внеску. Слідкуй за анонсом його проведення на сторінці Ліги студентів АПУ у твоєму місті.

II етап — всеукраїнський. В ньому змагатимуться команди, що не мали змоги прийняти участь на першому етапі, не здобули очікуваної перемоги. Відбір буде відбуватись винятково в заочній формі — шляхом електронного листування. Цей етап передбачає подання командою заявки за формою, що встановлюється організаторами, та Меморандуму за наданою фабулою з викладенням позиції однієї із сторін (позивача чи відповідача, за вибором команди).

III етап – фінальний (м.Одеса).
Тут ми і дізнаємось, хто переможе і отримає славу та лаври (а ще дуже круті подарунки).

До участi запрошуються команди студентів-правознавців ЗВО України III-IV рівнів акредитації у складі двох учасників, які почергово презентуватимуть позиції позивача і відповідача.
Максимальна кількість команд, які можуть взяти участь – 16. У випадку отримання заявою від більшої кількості команд, організатори можуть відібрати необхідну кількість за результатами оцінювання меморандумів.

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням: https://goo.gl/S3vvbK

Вартість (з команди):
– якщо ви двоє є членами Ліги студентів АПУ – 250 грн;
– якщо хоча б один з учасників – член Ліги студентів АПУ – 300 грн;
– якщо ви не є членами Ліги студентів АПУ – 350 грн;
– проживання в хостелі – 170 грн.

І пам’ятай: поки ти роздумуєш, хтось вже бере участь і стає на крок ближчим до перемоги!

Будь кращим з нами!