Регіональна школа з ораторської майстерності та лідерства

22 лютого 2020 року у Львові відбулась Регіональна школа з ораторської майстерності та лідерства, організована Локальним осередком Ліги студентів АПУ при НУ “ЛП”.

 

Захід зібрав близько 50 учасників з різних куточків України. Першим спікером виступила Олеся Ульянова з темою “Секрети лідерства або рецепт перетворення себе на лідера”. З нею говорили про те, яким повинен бути правильний лідер XXI століття. А ще дізнались, над чим потрібно працювати та чого варто позбутись, щоб стати справжнім лідером.

 

На тему лідерства також спілкувались із Наталею Кузьмою, яка на власному прикладі показала, як це бути лідером і зазначила, що ним може стати кожен, хто готовий бачити у проблемах виклики, брати на себе відповідальність та інвестувати час, починати зміни з себе і запускати нові тренди, вміє домовлятись з людьми і творчо підходить до вирішення проблем.

 

Андрій Степура провів цікавий воркшоп, на якому обговорювали сучасні тренди в публічних виступах та техніки, які дозволять зекономити кілька років спроб та помилок. А ще навчив знаходити позитив навіть у найбільш складних та неприємних ситуаціях.

 

Про те, як побороти страх публічного виступу, нам розповів Іван Жагаляк. Спікер долучав учасників до свого виступу, навчаючи правильно представлятися та відповідати на провокаційні запитання.

 

Висловлюємо вдячність нашим партнерам: офіційному партнеру – TOTUM LF, річним партнерам – Ario Law Firm та GRACERS, партнеру осередку – АО “Amprolex”.

Особлива подяка URBAN бібліотеці за надання комфортного місця проведення нашого заходу, а також партнеру заходу – видавництву “Смолоскип” – за приємні подарунки для найактивніших учасників, інформаційним партнерам – газеті “Закон і Бізнес”, інформаційному агентству “Українське право”, а також Law&Events, Твій простір можливостей.