Ostroh Court 2020

2020/May/16 - 2020/May/17 All day

Вихідні – чудова можливість для вдосконалення.

Саме з такою мотивацією Острозький осередок Ліги студентів АПУ провів 16-17 травня Ostroh Court 2020.

 

Протягом двох днів понад 100 учасників мали можливість: поспілкуватись з топовими юристами, отримати вичерпні відповіді на запитання та максимально прокачати свої навички, які застосовуються в судовому процесі.

 

Дякуємо усім спікерам, які долучились до нашого заходу та внесли свій вклад в розвиток майбутнього покоління юристів.

Розпочали наш захід партнер, керівник практики вирішення національних спорів INTEGRITES Олександр Оніщенко та Антон Каганець – старший юрист практики вирішення національних спорів INTEGRITES. Вони розповіли про адвокатську етику та поділились порадами як готуватися до судових засідань.

 

Наступним нашим спікером став Олег Лазовський – радник Asters. І з ним учасники поговорили про зловживання процесуальними правами.

 

Ігор Савчук, адвокат та податковий консультант розповів про визнання та виконання рішень арбітражів на території держав СНД.

 

З Ольгою Балацькою, адвокатом, кандидатом юридичних наук аналізували застосування принципу верховенства права та практики Європейського суду з прав людини в процесуальних документах.

 

Підсумовували перший день заходу, разом з суддею Касаційного кримінального суду у складі Верховного суду Миколою Мазуром. З ним учасники більше дізнались про актуальні проблеми кримінального процесу.

 

17 травня розпочали з Богданом Шабаровським, адвокатом, юристом Василь Кисіль і Партнери. Він розповів про проблемні питання позовної давності.

 

Далі разом з Олександром Максименком адвокатом, старшим юристом практики кримінального права та захисту бізнесу Arzinger ми поговорили про тактику побудови захисту.

 

Наступним спікером став головний юрисконсульт ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” Артем Філіп’єв, який розповів про окремі проблеми застосування арбітражної угоди.

 

Також учасники дізнались більше про те, як не допускати помилок під час визначення адміністративної та господарської юрисдикції. Про це розповіла юрист EQUITY Ілона Милостива.

 

І на завершення заходу ми поспілкувались з Михайлом Гнилоскуренком, організатором Школи ораторської майстерності, про базові навички оратора та мистецтво дебатів.