Медичний форум 2019

2019/February/16 09:00 - 18:00
Медичний форум 2019
Address: Полтава

Шановні друзі! Полтавський осередок Ліги студентів АПУ разом із Юридичною компанією “Медичне право” підготував для вас новий неймовірний сюрприз на медико-правову тематику.

Не пройшло й півроку з нашої надзвичайно масштабної та крутої Всеукраїнської школи з медичного права, а ми вже з нетерпінням анонсуємо захід нового для нас формату – Медичний форум 2019, який відбудеться 16 лютого в Полтаві!

У рівні професійності запрошених спікерів, як і в якості даного заходу в цілому, сумніватися не доведеться, оскільки потужна й енергійна молода команда організаторів поповнилася неоціненним досвідом і чималими ресурсами Юридичної компанії”Медичне право”.

Тому, якщо ти захоплюєшся (або просто цікавишся) медичним правом – відносно новою галуззю, але водночас тією, що динамічно розвивається і входить у топ найпрогресивніших і найприбутковіших галузей права, то приєднуйся до нас.

На тебе чекає:
– надзвичайна кількість найцікавішої інформації та найактуальніших новин зі світу медичного права (що охоплює сфери господарського, кримінального, адміністративного права, міжнародних стандартів надання медичних послуг та ін.);
– професійні харизматичні спікери, які знайдуть відповіді на всі запитання;
–  гарний настрій і драйвові емоції, та ще багато іншого.

Зареєструватися можна тут – https://goo.gl/t98bk8
(Після реєстрації Вам на пошту буде відправлено лист з номером рахунку для оплати)

Фінансові аспекти:

Організаційний внесок становить:
– 80 грн. – для членів Ліги студентів АПУ
– 125 грн. – для інших студентів (не членів Ліги студентів АПУ)
– 200 грн. – для практикуючих юристів.

Кінець реєстрації та прийому оплати – до 13 лютого включно.

Контактна особа: Антон Дегтярь +380-50-109-93-97