Lviv Human Rights Forum

7 грудня Львівський осередок Ліги студентів АПУ залюбки зустрів усіх бажаючих  на Всеукраїнському заході – Lviv Human Right Forum, що відбувався в готелі «Rius».

Тема про права людини – надзвичайно актуальна та спірна на сьогоднішній день, але наші спікери змогли висвітлити та пояснити її з різних сторін.

 

Відкриття Форуму із прав людини розпочалось вступним виступом Голови Львівського осередку – Марчишина Богдана, який з радістю представив наших перших спікерів: Романа Синюту та Христину Цимбалюк. Роман – Молодший юрист Eterna law, займається вирішенням транскордонних спорів, спорів в комерційних арбітражах і національних судах. Христина – юрист «Spensers», членкиня спільноти НуКМА. Розповіли вони про основні аспекти захисту права власності та про те, як захищене право власності в Україні.

 

Наступним спікером була Христина Кіт – Голова громадської організації “Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем”. Христина виступила з темою: «практика ЄСПЛ щодо Захисту прав жінок» та розповіла цікаву інформацію про гендерну дискримінацію, яку слід знати кожному.

 

Далі, після невеликої перерви на каву, Володимир Васильович розповів про права ув’язнених та засуджених в місцях позбавлення волі. Також, завдяки Володимиру, ми дізналися як проживають ув’язнені та за яких умов їм надають медичну допомогу.

 

Надзвичайно цікавою була запекла дискусія Назарія Стецика, доцента кафедри теорії та філософії права України ЛНУ ім. Івана Франка,  та Володимира Гончарова, доцента кафедри основ права України ЛНУ ім. Івана Франка, на тему: «Права людини: універсальні чи культурно релятивні».

 

Особливу подяку хочемо висловити Євгену Проніну – керуючому партнеру ЮК «Пронін і партнери» – який дав змогу висловити свої думки глядачам щодо прав людей з нетрадиційною орієнтацією.

 

Вкінці нашого заходу виступив Іван Чопик, юрист практики ІТ-права в АО “Бачинський і партнери”. Не дивлячись на те , що Іван був останнім спікером, він все ж таки  зміг розворушити втомлену аудиторію завдяки висвітленню спірних аспектів теми щодо захисту прав людини в інтернеті.

 

Щиро дякуємо усім спікерам та учасникам. Завдяки Вам, наш захід був неймовірно цікавим.

Також, Львівський осередок Ліги студентів АПУ вдячний  партнерам: юридичним фірмам TOTUM, ARIO, GRACERS та AMIGO Partners.

 

До зустрічі на наступних заходах у м. Львові!