League Uba Triр

10 -14 січня лігівці відкривали нові горизонти в довгоочікуваному League UBA Trip. Цього разу 46 учасників відвідали одні з найкрасивіших міст Європи: Відень, Прагу та Дрезден.

Першим пунктом призначення стала столиця Австрії – Відень. Це місто, в якому відчувається дух імператорів династії Габсбургів, музика Моцарта, Штрауса та Шуберта, а також прекрасно поєднуються готика, ренесанс та бароко. Для туристів провели екскурсію центром міста. Потім учасники відвідали Naturhistorischen Museen, де з усіх куточків світу зібрані картини, коштовності та скульптури різних епох і народів.  Відень залишив після себе враження строгого, чистого та вишуканого міста, у якому кожен метр просочений австрійською історією та культурою.

Наступною зупинкою була столиця Чехії – Прага. Місто старовинних замків, химерних скульптур та червоної черепиці. Знайомство з Прагою почалося з візиту до посольства України в Чеській Республіці, де студенти зустрілися з почесним послом Євгеном Перебийносом та дізналися про  міжнародні зв’язки України та Чехії. Потім учасники поїхали в центр, де  побачили Празький град, кафедральний собор св. Віта, Карлів міст та Старомістську площу на якій виднілася ратуша з астрономічним годинником. Прага залишила післясмак старовинного міста, з безліччю легенд та незабутньою атмосферою, яка заставить повертатися туди знову і знову.

Останнім містом в рамках проекту League UBA Trip став Дрезден. “Європейський фенікс”, або місто, яке після цілковитого зруйнування під час Другої Світової війни, повстало з руїн. У Дрездені можна побачити неймовірне поєднання готики та модернізму та по-справжньому відчути дух німецької Саксонії. Це ідеальне місто для шопінгу, тому кожен зміг придбати тут те, що так давно хотів привезти додому. “Європейський фенікс” – це вишенька на торті,  місто, яке прекрасно доповнило Відень та Прагу, та склало повну картину вражень від League UBA Trip!

Наостанок дякуємо Турфірмі «Галицькі подорожі», завдяки якій вже вдруге наша ідея  втілилась в життя!