IX Правнича Асамблея Ліги студентів АПУ

  Асамблея… Це особлива подія, що знаходить відгук у серцях сотень лігівців.
  Це місце, де свого кінця добігає напружений рік роботи Ліги студентів. Де хтось прощається зі своїм лігівським періодом життя, а для когось починається новий, абсолютно незвіданий, але надзвичайно цікавий і насичений час.
  Це доленосна подія, коли Ліга отримує своїх нових лідерів, які протягом цілого року будуть вести її до висот і примножувати успіхи попередніх Правлінь.
  Це місце зустрічі старих друзів і знайомства нових. Місце, де твориться майбутнє і народжуються спогади, що залишаться з нами на все життя.
  Асамблея вже зовсім близько і ми з радістю готові запросити на неї кожного лігівця!
  Дата проведення: 3-5 травня 2019 р.
  Місце: м. Вінниця
  Вартість участі:
  – Для делегатів – 900 грн.
  – Для учасників – 1000 грн.
  Делегат – це обраний представник окремого осередку, що володіє правом голосу та користується пільгами при сплаті організаційного внеску.
  Правління Ліги студентів АПУ визначає кількість квот для кожного осередку. Безпосередньо вибір делегатів покладається на членів осередку.
  Учасник – це особа, яка у встановленому порядку зареєструвалась на захід та не володіє правом голосу та пільгами при сплаті організаційного внеску. Кількість учасників обмежена. У разі надходження великої кількості реєстраційних заяв на участь, вони будуть відбиратися за мотиваційними листами.
  Тож обводь 3-5 травня червоним і welcome на IX Правничу Асамблею Ліги студентів АПУ!