ІІ Літня школа – ЮРФЕМ

Літня школа ЮрФем для студенток-юристок – ініціатива Асоціації жінок-юристок України ЮрФем,  вперше була впроваджена в Україні у серпні 2018 року в м. Київ.

Цього року Літня школа відбудеться 6-9 серпня 2019 року.

Навчання у Літній школі зосереджується на розвитку soft skills у студенток-юристок. Soft skills є соціальними навичками: вміння переконувати, вести переговори, знаходити «підхід» до людей, працювати в команді, лідерство, креативність та інші, котрі є визначальними для успішної роботи в правовій сфері

Окрім того, І Літня школа – Юрфем розглядала юридичні аспекти захисту від гендерної дискримінації, гендерно-обумовленого насильства та сексуальних домагань.

Учасниці Літньої школи – ЮрФем мають змогу спілкуватися із  відомими юристками, адвокатками, суддями та науковицями під час  майстер-класів та зустрічей.

Останній день реєстрації на Літню школу – 7 липня 2019 року.
Зареєструватись можна тут.

Ініціатива «Літня школа ЮрФем» реалізована за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канадию