I Регіональна школа земельного права та агробізнесу

Шановні пані та панове!

День, на який так довго чекали у Файному місті: команда Тернопільського осередку анонсує Першу регіональну школу земельного права та агробізнесу, що відбудеться 29 вересня на базі юридичного факультету ТНЕУ!
Давно цікавитесь земельним правом та діяльністю агропромислового комплексу ? Хочете дізнатись як на практиці реалізується процедура державної реєстрації прав на земельну ділянку ? Бажаєте почути про новели законодавства стосовно укладання договорів оренди землі, а такі слова, як «емфітевзис» та «суперфіцій» вас не відлякують ? Тоді не гайте часу !

Що вас очікує:

  • Школа буде проводитись у форматі одноденного інтенсиву;
  • Серія майстер-класів, спікерами на яких будуть виступати юристи-практики з багаторічним досвідом;
  • Актуальні теми. Адже відомо, що земельні спори щороку тільки посилюють потребу у висококваліфікованих фахівцях у даній галузі. На нашій школі ви отримаєте можливість детально розглянути, які проблеми виникають при взаємодії з органами влади та які шляхи їх вирішення, зможете зрозуміти як захистити свої права на законне володіння землею, а також вступити у дискусію на будь-яке питання – від перспектив скасування мораторію на продаж земель с/г призначення до організаційно-правової діяльності аграрних підприємств;
  • Ну і як же без позитивних вражень від спілкування з колегами по цеху ?!

Умови участі:

1. Заповнити реєстраційну форму до 24 вересня (включно) за посиланням : bit.ly/2NVeG0L
2. Сплатити організаційний внесок до 25 вересня включно.

Організаційний внесок:

-80 гривень – для членів Ліги студентів АПУ;
-110 гривень – для осіб, що не є членами Ліги студентів АПУ;
-150 гривень – практикуючі юристи.

Усім, хто наполегливо працює, потрібно якісно харчуватись, про це ми також подбали. Вартість обіду становить 50 гривень.

Вишенькою на нашому правничому тістечку  стане веселий корпоратив, вартість якого – 150 гривень.

Також для тих, хто хоче завітати на школу з іншого міста, у нас є цікава пропозиція – абсолютно безкоштовне проживання! Поспішайте – кількість місць обмежена!

Контактна особа :
Max Martyniuk
Голова Тернопільського осередку Ліги студентів АПУ
моб. тел. : + 38 (093) 845 14 82
Електронна пошта:
ligaubaternopil@gmail.com

Ми наполегливо працюємо над тим, аби цей день закарбувався у вашій пам’яті, надіємось на підтримку кожного з Лігівської сім’ї, завдяки вам мрія стає реальністю!