HR- стратегія. Очікування/Реальність

20 лютого Івано-Франківський осередок Ліги студентів АПУ спільно із Відділенням Асоціації правників у надзвичайно цікавий  захід –  «HR- стратегія. Очікування/Реальність». Впродовж двох годин разом із запрошеними спікерами учасники обговорювали діяльність адвокатів, специфіку їхньої роботи, вели дискусію про різні напрямки адвокатської діяльності та ділились порадами.

 

Відкривав захід найбільш досвідчений адвокат Ігор Тинів. Він поділився власним досвідом, розповів багато історій та дав певні настанови про те, як працювати ефективніше.

 

Наступним виступив Віталій Саветчук . Пан Віталій розповів про те, чому стажування є і мають бути невід’ємною частиною студентського життя, як знаходити стажування та як співпрацювати з різноманітними юридичними фірмами. Також наголосив на важливості вивчення іноземної мови, адже такі спеціалісти дуже цінуються в юридичній сфері.

 

Одна із спікерів Ліліана Пилип’юк розповіла нам свій шлях та заохотила працювати більше та краще, ставити цілі, впевнено йти до них і ніколи не здаватися. Тому що саме ці якості допоможуть досягти успіху.

 

Давид Денега, молодший юрист юридичної компанії Legal Group поділився з нами історією про те, як отримав роботу своєї мрії, про щоденне вдосконалення та наполегливу працю.

 

І останнім висловлювався керуючий партнер юридичної компанії Legal Group, Тарас Жарський. Студенти з захопленням слухали історію заснування компанії, нюанси, помилки та отримали неоціненний досвід. Тарас, як і інші наші спікери вважає, що головне для нас це саморозвиток, вдосконалення, наполегливість, віра та невтомна праця над собою.

 

Дякуємо за допомогу в організації Відділенню Асоціації правників в Івано-Франківську та ПНУ ім. В.Стефаника.

Також дякуємо всім студентам, які приєдналися до нашого заходу. Сподіваємось на те, що кожен зміг отримати цікаві знання та провести час з користю.