Cyber Law School

4 квітня 2020 року відбулась Cyber Law School в онлайн-форматі, яка зібрала близько 60 учасників

 

Розпочала онлайн-школу Наталія Василечко, яка розповіла про тенденції розвитку IT-права на 2020-2021 роки. Разом з нею обговорювали, чи є вигідним наш ринок для IT-компаній.

 

Дмитро Зеленко поділився основними правилами кібергігієни та розказав, що потрібно робити, аби не стати жертвою кібератаки. А ще допоміг на практиці зрозуміти, як працюють хакери та, як діяти юристу у випадку зіткнення з проблемою.

 

Разом із Юрієм Репетою говорили про те, як змінилась інтелектуальна власність в цифрову еру, переваги та недоліки 3D-принтингу. А ще дізнались, що таке біопринтинг та синтетична біологія.

 

Владислав Ларіонов розповів про роль IT-юриста при розробці та запуску нового  продукту. А ще провів цікавий кейс, завданням якого було спланувати дії юриста при виводі нового продукту – смартфону.

 

Останнім спікером виступив Дмитро Корчинський, який розповів все про GDPR, його принципи та взаємодію з онлайн бізнесом.

 

Висловлюємо вдячність нашим партнерам: офіційному партнеру – TOTUM LF, річним партнерам – Ario Law Firm та GRACERS, партнеру осередку – АО “Amprolex”.

 

Дякуємо спікерам та учасникам за такий насичений та продуктивний день. До зустрічі на наступних заходах!