Джуніор в судовій практиці: складаємо та подаємо позов

Одеський осередок Ліги студентів АПУ з гарними новинами і не менш крутою статистикою.

Ви ж не думаєте, що на карантині ми байдикуємо? Авжеж ні – більше 60 учасників на майстер-класі тому підтвердження! Разом з Дмитром Монастирським 02 квітня провели найкорисніший вебінар – “Джуніор в судовій практиці: складаємо та подаємо позов”.

Завжди приємно спостерігати шлях успіху разом з Лігою: колись  талановиті учасники-студенти стають професійними юристами та цікавими спікерами, які радо діляться порадами!⠀

Дмитро – випускник НУ “ОЮА” та переможець Всеукраїнського турніру з класичних судових дебатів з господарського права і процесу “Ultima Ratio” у 2017 році (якраз яскравий приклад чому варто йти на Ультіму).

У досвіді Дмитра також робота в управлінні з питань представництва у судах юридичного департаменту Одеської міської ради, а сьогодні – молодший юрист судової практики ЮФ “Астерс” (так, тієї найбільшої юридичної фірми, що надає послуги і Києві, і Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні).

Поговорили про складання позову, його структуру та особливості. Окрему увагу приділяли оформленню, що є не менш важливим, аніж зміст. Тепер написати позов та зустрітись віч-на-віч зі страшним правками більше не страшно.

Дякуємо Дмитру за змістовність та простоту (окремо за найкращі юридичні меми). І, звичайно ж, кожному, хто до нас приєднався, велике спасибі! ⠀

Слідкуйте за нашими новинами, попереду ще багато цікавого, а особливо – цінних порад від кращих юристів!