Compliance Law Forum

5 жовтня відбувся , організований Локальним осередком Ліги студентів АПУ при НУ “Львівська політехніка”.
Такий захід проводився вперше і зібрав понад 70 учасників з різних куточків України. Програма Форуму включала три секції: комплаєнс контроль&ризики, антикорупційний комплаєнс, GDPR комплаєнс та розгляд кейсів.
Спікерами були найдосвідченіші юристи та провідні спеціалісти найбільших юридичних компаній України. Зокрема, Наталія Якібчук, адвокат, партнер KPLT Attoneys at law, розповіла про поняття комплаєнсу та його елементи. Максим Греков, керівник практики бізнес-адміністрування Juscutum, поділився досвідом та говорив про міжнародний банківський комплаєнс. Разом з Ольгою Боженко, юрист АО “Arzinger”, дізнались що таке комплаєнс-ризики та міжнародні правові режими з екстериторіальним ефектом в Україні.
Однією з найбільш цікавих і важливих тем був антикорупційний комплаєнс. Станіслав Однороб, керівник практики КПД Консалтинг, провів аналіз законодавства про корупцію та хабарництво в Україні та за кордоном. Антон Подільчак, керуючий партнер Advice Group, розповів про сучасні корупційні практики в Україні та як розрізняти корупцію від грошового подарунка. Ще одними спікерами були Катерина Сафроненко та Андрій Білім – спеціалісти KPMG, які поділились практичним досвідом виявлення та керування конфліктом інтересів.
Про GDPR-compliance говорили з Тетяною Клименко – керівником юридичного відділу компанії Law&Trust International, Оксаною Кочкодан – партнером Axon Partners та Антоном Тарасюком – керуючим партнером в Legal IT Group.
Окрім лекцій, учасники мали змогу отримати практичні навички вирішення кейсу про витік особистої інформації.
Висловлюємо вдячність нашим партнерам – без яких цей захід не відбувся б на такому рівні: експертному партнеру – АО “Arzinger”, партнеру Осередку – АО “Amprolex”, офіційному та річному партнерам Ліги студентів АПУ – TOTUM LF та Ario.
Дякуємо всім спікерам та учасникам, а також Території Коворкінг за надання комфортного місця проведення і нашому солодкому партнеру – виробнику арахісової пасти ТМ Manteca, і з нетерпінням чекаємо наступного Форуму.