Чергове засідання Правління Ліги студентів АПУ

6-7 жовтня відбулося чергове засідання Правління Ліги студентів АПУ.

Висловлюємо подяку нашому офіційному партнеру TOTUM LF за надане приміщення, яке два дні слугувало однією із запорук продуктивної праці!

Засідання розпочали із затвердження на посаді Медіа-менеджера Владислави Сердюк. Далі заслухали звіти діяльності керівників напрямків та найближчі плани на майбутнє. Перший день закінчився підведенням підсумків щодо виконаної роботи за місяць членів Правління.

Порядок денний другого дня розпочався з розгляду  найважливіших питань, а саме щодо поточного стану бюджету, фінансування осередків. Звичайно, детально обговорили календар заходів, узгодили дати Всеукраїнських шкіл та інших масштабних подій.

Також презентували нову ідею – Екологічну концепцію та обговорили стан підготовки до проекту «Ласкаво просимо до Ліги студентів АПУ», які у перспективі висвітлять Лігу студентів не просто як серйозну та сильну організацію, а як спільноту активістів, які займаються окрім юриспруденції ще й іншими важливими соціальними питаннями та завжди відкриті для усіх бажаючих приєднатися до команди.

Наостанок приділили увагу стану підготовки до Legal HR Fair  та затвердили загальні плани на майбутнє, і вже сьогодні приступаємо до їх втілення!