Благодійний бал Ліги студентів АПУ

7 березня 2020 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся перший Благодійний бал Ліги студентів АПУ.

Подія зібрала студентів та представників юридичних компаній з усіх куточків України задля світлої мети – допомоги родинам, які борються за життя своїх дітей разом із Благодійним фондом «Запорука».

Учасники та гості Благодійного балу мали змогу насолодитися вишуканою атмосферою, надихнутися звучанням камерного складу знаменитого оркестру  Kyiv Classic Orchestra під керівництвом маестро Германа Макаренка, народного артиста України, відзначеного почесним званням ЮНЕСКО «Артист в ім’я миру».

Кожен мав змогу закружляти у мелодійному вальсі, долучитися до пристрасного танго, взяти участь у майстер-класах з іспанського вальсу та польки від наших хореографів та просто поспілкуватися з цікавими людьми. Благодійний аукціон став одним із важливих етапів Благодійного балу, на якому були представлені унікальні лоти: дитячі малюнки, Конституція України, підписана Головою Конституційного суду, сертифікати на участь у заходах Асоціації правників України та книги Станіслава Дністрянського “Загальна наука права і політики”, видані Школою права УКУ.

Дякуємо тим, без кого не відбувся би наш бал, партнерам заходу: преміум-партнеру Moris Group, ексклюзивному партнеру – юридичній компанії AS Legal, генеральному партнеру Адвокатському об’єднанню “Нечаєв і партнери”, партнерам заходу  юридичним фірмам ADER HABER, VB Partners, L.I.Group, «Селепей, Волковецький і Партнери», а також партнеру заходу Finlandia Vodka. Завдяки  вашій підтримці все відбулось на високому рівні!

Щиро дякуємо хореографам Ірині Сидоренко Олександру Краєву, які готували танці дебютантів та проводили майстер-класи, і всім гостям, які долучилися до такої аристократичної та світлої події як Благодійний бал.

Сподіваємося, це стане гарною традицією у майбутньому!