ІV Всеукраїнський турнір з цивільного права та процесу

І ще один масштабний захід на завершення сезону провів Одеський осередок Ліги студентів АПУ одразу після виборів Ради осередку!

19-20 травня 2018 року на базі економіко-правового факультету ОНУ ім. І.І. Мечнікова та Апеляційного суду Одеської області при підтримці ексклюзивного партнера – юридичної компанії AНК та ГО «Спілка юристів Одеської області» відбувся ІV Всеукраїнський турнір з цивільного права та процесу.

Усього участь брало 16 команд, складених зі студентів 3-6 курсів різних міст внз України. Ми були раді вітати учасників із Харкова, Херсону, Тернополя, Київа, Чернівців та чотирьох вузів Одеси!

Учасники мали змогу відчути себе справжніми адвокатами і показати високий рівень підготовки, продемонструвати уміння красномовства, знання сучасного, вже оновленого, законодавства та дружної командної роботи.

Суддями турніру були юристи, адвокати, діючі судді Одеси та сусідніх регіонів, які справедливо та неупереджено хвалили та критикували учасників.

Переможцями стала команда “Гоголь і Рябоконь”. Друге місце почесної посів юридичний дует «Death Star». Третє місце – «Future Lawyers». Валтер Артур здобув титул Кращого спікера, здивувавши всіх своїм красномовством та переконливістю. У спеціальних номінаціях: «Кращі процесуальні документи позивача» та «Кращі процесуальні документи відповідача» перемогу одержали команди «Beglaryan&Zakharchenko» та Выжившие полимеры».

Призери гри отримали кубки, медалі та грошову винагороду.

Одеський осередок Ліги студентів АПУ дякує за участь та бажає професійного росту, переконливих промов та нестримного бажання розвиватися! До нових зустрічей у новому сезоні найцікавіших студентських заходів на Півдні України!