Закони Всесвіту Гаррі Поттера

А ви знали, що в Індії юристів вчать по книгах про Гаррі Поттера?
Зараз Вам розкажемо!

Для того, щоб спонукати студентів до творчого мислення, професор Шоувік Кумар Гуха розробив курс, який отримав назву – «Взаємозв’язок між літературою і юриспруденцією: особливий погляд на Поттеріану Роулінг». Завдання полягає в аналізі ролі закону в Поттеріані, а також у проведенні паралелі між подіями книг і реальними ситуаціями, враховуючи існуючі закони країни.

Але і це ще не все! Ми відшукали такі закони,кодекси,конвенції та інші цікаві нормативно-правові акти, про які ми довідались з фільму, які індійські студенти матимуть змогу проаналізував та обговорити.

Закон трансфігурації Гемпа – закон, який регламентує магічний світ. Їжа є одним з принципових винятків із закону Гемпа.
Важливо, що, в той час, як їжа не може бути створена з нічого, вона може бути помножена, якщо у вас вже є трохи їжі або їжа може бути викликана (мабуть, чарами), якщо ви знаєте її приблизне розташування і абсолютно впевнені, що їжа все ще буде там. Також слід зазначити, що, якщо їжу неможливо створити заклинанням, то споживані рідини, такі як соуси і питна вода – можуть бути створені, наприклад, вода – заклинанням Агваменті, а соуси частенько викликала зі своєї чарівної палички місіс Візлі.

Історією виникнення цього закону є те, що у вересні 1997 року, після того, як Рон прокоментував, що його мати могла зробити хорошу їжу з нічого, Герміона заявила, що це було неможливо, оскільки їжа – виняток до цього закону, але роздратований Рон зажадав, щоб вона « говорила по-людськи ». Тоді Герміона пояснила, що створити їжу «з нічого» неможливо.

Насправді багато речей заборонено законодавством створювати за допомогою магії.
У перших книгах є моменти, які наводять на думку, що цей це закон не працює. У книзі «Гаррі Поттер і Таємна кімната», Мінерва Макґонеґел, начакловує страву з сендвічів і глечик гарбузового соку з повітря для тих, хто запізнився на бенкет Гаррі і Рона. Але, можливо, вона просто приманила їжу в кабінет подібно до того, як домашні ельфи чарівним чином подають їжу на святах.

«Кодекс поведінки перевертнів» прийнятий Міністерством магії в 1637 році. Очевидно, за допомогою нього регулювали дії і норми поведінки чарівників, які страждають лікантропією.

Ймовірно, в список правил входили деякі обмеження на роботу в громадських закладах. З посиленням цих обмежень, перевертні, які намагаються жити нормальним життям, такі як Ремус Люпін, втратили будь-яку можливість влаштуватися на роботу.
Питання про цей кодекс входить в програму першого курсу по Історії магії. Можливо, ви пам’ятаєте,що Герміона Грейнджер після випускного іспиту нарікала, що необов’язково було вчити це питання.

Цікаво ? Хочете продовження ? Що ж, це була 1 частина нашого опису юридичного світу Гаррі Поттера. Очікуйте незабаром продовження, чи як би сказали вкінці фільма “Comming soon!”.