Найдивніші електронні петиції від громадян України

Народ у нас добрий та не без гумору. Про що ж мріють українці для своєї країни та які ноу-хау пропонують ввести найближчим часом? То ж, представляємо до вашої уваги декілька найдивніших електронних петицій від громадян до президента України:
1. Безкоштовний WI-Fi усім і кожному! Українці вирішили підійти до проблем із зв’язком дуже серйозно, навіть глобально. Покриття безкоштовною мережею WI-Fi всієї території України, щоб більше не було потреби у мобільних операторах та телебаченні – ось вихід із ситуації. Що ж, з такими амбіціями нашому народу недалеко і до Ілона Маска та його проектів.
2. Лікарі – це вже не модно. В одній із петицій автори висловлюють свою ідею з приводу того, що у 2019 році діагностувати хворобу повинен штучник інтелект. Ця пропозиція підтверджена фактами неодноразового успіху ШІ у діагностуванні найрізноманітніших захворювань на кшталт хвороби шкіри, очей і деяких видів раку. Сміх сміхом, але виходячи з реалій сьогодення, через декілька десятків років діти будуть боятися не лікарів у білих халатах, а роботів.
3. Ми підвищили ціни на чай і ви стали пити каву – це обурливо! У наступній петиції мова йде про нібито велику потребу у встановлені додаткового податку на каву. «Холодна війна» між прихильниками кави та чаю вийшла на ось такий новий рівень. Автори ж аргументують таку пропозицію тим, що кава шкідлива для здоров’я, проте наразі лікарі зовсім протилежної думки.
4. Не Україна, а Київська Русь! Час повертатись до Середньовіччя – мабуть такий лозунг у ініціаторів даної петиції. Автори закликають змінити назву нашої держави на «її споконвічну назву Київську Русь». З такими темпами недалеко і до повернення феодальної монархії та давньоруської мови. От тільки до повного історичного відтворення Київської Русі ще й трохи територію необхідно змінити, але, напевно, ця проблема нікого з авторів не цікавила.
5. Найбільша проблема світової екології – вегетаріанство! Саме так вважають автори петиції про заборону пропаганди вегетаріанства. Українці пишуть у даному зверненні, що вегетаріанці – це взагалі люди з аморальними способом життя, адже споживання одних тільки рослинних продуктів є «жахливим злочином проти біомаси світу». Отже, дорогі друзі, щоб на землі не зникло усе живе, швиденько пригощайтесь бабусиними котлетами!

Що ж , як-то кажуть у таких ситуаціях «і сміх і гріх». Друзі, давайте більше дізнаватись про наукові відкриття та цікавитись всесвітньою історією і робити наше життя кращим не на словах, а своїми вчинками!