ХІХ Всеукраїнські змагання з господарського права та процесу

Тижні підготовки, недоспані ночі, постійні хвилювання, сотні ідей та ДВА ДНІ ЗАХОДУ позаду, але враження, емоції та здобутий досвід назавжди залишаться в пам’яті кожного.

На ХІХ Всеукраїнські змагання з господарського права та процесу зареєструвалося 17 команд, представники різних ВНЗ України: Донецький національний університет імені
Василя Стуса, Тернопільський національний економічний університет, Дніпровський гуманітарний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Чернігівський національний технологічний університет, Національний університет “Одеська юридична академія”, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Національний університет державної фіскальної служби України, Херсонський державний університет, Хмельницький університет управління та права.
З 12-ма командами зустрілися вже 22 березня у Господарському суді Вінницької області.

Першого дня пройшов півфінальний етап змагань, який розпочався з жеребкування для визначення, яку зі сторін – позивача чи відповідача – представлятимуть команди та номер суддівської колегії, яка слухатиме кожну пару команд. До складу суддівських колегій входили практикуючі юристи: адвокати, судді, юрисконсульти та інші представники юридичної професії. Після виступів кожної з команд – 7 з них пройшли до фінального етапу.

Фінальний етап розпочався другого дня, де оцінювання виступів всіх команд оцінювалося однією судовою колегією.

За  результатами фінального раунду змагань:

1 місце
• Категорія «Кращий позивач»:
Пилявець Вадим та Петрушко Сергій – учасники команди «Танго і Кеш».
• Категорія «Кращий відповідач»:
Рудик Олег та Слюсар Ольга – учасники команди «Interlegal».

2 місце
• Категорія «Кращий позивач»:
Сахарова Марія та Ільницький Максим – учасники команди «Гармонія і порядок».
• Категорія «Кращий відповідач»:
Слободянюк Єлизавета та Колесник Анастасія – учасниці команди «Белые воротнички».

3 місце
• Категорія «Кращий позивач»:
Самородова Ганна та Савчук Катерина –
учасниці команди «A&K Partners».
• Категорія «Кращий відповідач»: Колотуха Катерина та Петровська Іванка – учасниці команди «In vino veritas!».

Категорія «Кращий оратор»:
Слюсар Ольга, учасниця команди «Interlegal».

Категорія «Символ змагань»
Ільніцький Максим – учасник команди «Гармонія і порядок».

Вітаємо фіналістів та бажаємо ще більших здобутків на їхньому кар‘єрному шляху

До зустрічі на ювілейних ХХ Всеукраїнських змаганнях з господарського права та процесу імені професора С.З. Михайліна!
Буде ще спекотніше!