Календар подій

Ліга - це привід подорожувати Україною!

ІХ Всеукраїнська школа з фінансового та банківського права

5 грудня Чернівецький осередок АПУ провів свій традиційний захід в онлайн форматі – ІХ Всеукраїнську школу з фінансового та банківського права.

 

Окрім господарів, у школі з фінансового права взяли участь студенти різних курсів навчання з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Національного університету «Одеська юридична академія», Київської національної академії внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, Київського університету імені Бориса Грінченка, Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій та коледжу ЧНУ ім. Ю.Федьковича. Постійно у її роботі брало участь 50-60 учасників, а загалом впродовж дня платформу школи через Facebook Live відвідало більше 2000 осіб.

 

Після вітального слова голови Чернівецького осередку АПУ Драгомерецької Діани та декана юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича Петра Станіславовича Пацурківського традиційно у якості першого спікера Всеукраїнської школи з фінансового і банківського права виступила від приймаючої сторони завідувачка кафедри публічного права, д.ю.н., доц. Руслана Гаврилюк з топовою темою «Податкова амністія: pro&con». Нею були підняті головним чином вузлові світоглядні та методологічні питання проблеми, зокрема: податкова амністія як ціннісний виклик суспільству; кому потрібна податкова амністія, найефективніші світові підходи до здійснення податкової амністії та потрібна чи ні, а якщо так, то яка податкова амністія, що і кому вона принесе? Позиції студентів із вищезазначених питань виявилися найрізноманітнішими, аж до виключно протилежних.

Зацікавив студентів і другий за порядком виступів спікер школи старша юристка практики корпоративного права та M&A, адвокат АО Sayenko Kharenko (м. Київ), що спеціалізується на корпоративному праві, корпоративному управлінні та транзакціях зі злиття і поглинання, Оксана Даскалюк, котра запропонувала до обговорення досить нову для України проблему «Закон про «спліт»: просто про складне».

 

Ксенія Добрєва, юристка практики вирішення спорів з податковими та митними органами Arzinger law firm (м. Київ), яка має значний практичний досвід у оскарженні результатів податкових перевірок компаній, що входять до складу великих міжнародних груп та здійснюють господарську діяльність у агропромисловому секторі, у сфері охорони здоров’я та фармацевтики, порушила перед студентами у якості спікера традиційну за формою, але  переповнену новітнім змістом проблему: «Кримінальна відповідальність за порушення податкового законодавства».

 

Традиційний партнер Всеукраїнської школи з фінансового і банківського права завідувачка кафедри фінансового права Інституту права Київського національного університету імені тараса Шевченка професорка Оксана Музика-Стефанчук у межах надзвичайно актуальної проблематики «Питання зловживання правом у фінансових правовідносинах» зуміла оволодіти увагою студентів ще на початку своєї презентації та втримати її до завершення. Це той випадок, коли майстерності, як мовиться, не позичати.

 

Проте найбільше заінтригував студентів, за їх же чисельними свідченнями, спікер-бакалавр міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка, головний виконавчий директор (СЕО) Аналітичного центру “AdAstra”, Молодий Європейський Посол та Амбасадор цілей сталого розвитку від AIESEC та UNICEF Віктор Карвацький. За манерою спілкуватися, за стилем викладу матеріалу та педагогічними прийомами «завоювання» аудиторії, не кажучи про безперечну глибину проникнення у квінтесенцію піднятих ним проблем – «Українська система торгівлі викидами парникових газів: альтернатива вуглецевому податку» він був більше подібним на маститого професора авторитетного Західного університету, аніж на студента-бакалавра українського університету, хоча й столичного.

 

Оригінальним було завершення цієї школи у виконанні спікера Емілії Курило, юристки Axon Partners (м. Київ), яка знає все про громадські організації, архаїчне трудове право, представництво у судах, договірне, податкове і корпоративне право із знову ж таки традиційною за формою та інноваційною за змістом темою «Фінансовий моніторинг: шкода чи рука допомоги для бізнесу». Додатковим приємним бонусом для самих витривалих та активних учасників школи від Емілії Курило стало навчання нею студентів азам аналізу цікавого практичного кейсу.

 

Ми дуже вдячні Лізі АПУ за можливість проведення такого заходу, хоча і у вимушеному онлайн форматі. Окрему подяку висловлюємо нашим спікерам, які знайшли час поділитися своїм неоціненним досвідом. Велике спасибі усім нашим неймовірним учасникам, які кожного року беруть участь у Всеукраїнській школі з фінансового та банківського права! Ваші відгуки надихають нас ставати ще кращими. Будемо раді бачити Вас на наших майбутніх заходах! І до нових зустрічей!

 

Related upcoming events

 • 2021/March/20 - 2021/March/21 All day

  Якщо тебе немає в Інтернеті, то ти не існуєш. І ні, це не ми придумали, а Білл Гейтс.

   

  Щоб бути топовим юристом, уже не достатньо знати закони та складати ідеальні  документи. Потрібно заявити світові про себе. Наша команда надає можливість тобі це зробити.

   

  Запрошуємо тебе на ІІI Legal Brand Forum від  Харківського осередку Ліги студентів АПУ вже 19-21 березня.

   

  — Що робити, щоб клієнти записувалися до тебе в чергу?

  — Як самопрезентувати себе за 15 секунд?

  — Як знайти свого роботодавця, не виходячи з дому?

  — Як зробити своє ім'я каталізатором кар'єрного росту?

   

  Про все це ти дізнаєшся від наших топових спікерів

   

  Цього року Форум пройде у ЗМІШАНОМУ форматі, тобто

  19 березня - ONLINE,

  20 березня - OFFLINE,

  21 березня - ONLINE.

  Тоді швидше реєструйся на ІІI Legal Brand Forum, щоб залишити позаду всіх своїх конкурентів! Зроби цей перший крок - і на шляху до успіху тебе вже буде не наздогнати

 • 2021/March/27 - 2021/March/28 All day
  Хей ґайс👋
  Compliance Law Forum повертається!
  Про що поговоримо❓
  📌Антимонопольне та антикорупційне право
  📌Роль юриста в процесі здійснення комплаєнс-функції
  📌GDPR
  📌Комплаєнс-ризики та як ними керувати
  🎁А ще наші спікери поділяться з вами цінними порадами, а найактивніші учасники отримають приємні подарунки!
  📅Вже 27-28 березня знову зберемось, щоб обговорити гарячі теми і почути відповіді на найцікавіші запитання.
  А приєднатись до чату учасників можна тут
 • 2021/April/04 All day
  Спеціально для вас анонсуємо ювілейний UBA STUDENTS' LEAGUE MOOT COMPETITION ON INTELLECTUAL PROPERTY 5.0.
  🔥 Муткорт дасть можливість:
  ✅ поглибити знання у сфері інтелектуальної власності;
  ✅ отримати досвід виступу на судовому засіданні;
  ✅ навчитися правильно складати юридичні документи;
  ✅ розвинути критичне мислення та ораторські здібності;
  ✅ глибоко дослідити питання та аргументувати власну позицію;
  ✅ познайомитись з найкращими практиками в цій галузі.
  💫Як і минулого, цього року ви також зможете дискутувати не тільки українською мовою, а й прокачати свої англомовні скіли.
  😉Також учасники мають унікальну можливість брати участь англійською та українською мовою паралельно. Для цього просто потрібно при реєстрації обрати обидві мови.
  💥 Щоб вписати своє ім'я в історію наймасштабнішого муткорту з інтелектуальної власності, вам потрібно виконати всього лиш декілька формальностей:
  1️⃣ Знайти тіммейта та зареєструватися для участі у змаганнях до 12.03 за посиланням: https://forms.gle/VwkxffXeKUeuesyf7
  3️⃣ Оплатити реєстраційний внесок до 15.03 у розмірі:
  400 грн — для команди, жоден з учасників якої не є членом Ліги студентів АПУ;
  300 грн — для команди, хоча б один учасник якої є членом Ліги студентів АПУ, а також для команди хоча б один член якої був учасником UBA STUDENT’S LEAGUE MOOT COMPETITION ON IP в минулих роках.
  4️⃣ Надіслати письмовий меморандум (Заявник та Відповідач) у проміжку між 15 та 28 березня
  5️⃣ Перемогти на усних раундах — 24 - 25.04
  📅 04.04 — найочікуваніший день для кожного учасника, бо саме тоді буде оприлюднений список команд, які пройшли в усні раунди.
  ❗️Також повідомляємо, що усні раунди UBA Student's League Moot Competition on Intellectual Property 5.0 відбудуться у режимі ОНЛАЙН!
  😊Тому слідкуйте за нами та нашими новинами!
 • 2021/April/09 All day
  ✨Ми всі - творці своєї власної історії, але деколи доля дає нам шанс, який просто незаконно не використати.
  🔥Legal HR Fair — саме про це, адже тут збуваються мрії, бо це найбільший юридичний ярмарок вакансій в Україні!
  😱Для усіх абітурієнтів, студентів та навіть практиків Ліга студентів АПУ вже вкотре організовує захід, який здатен перевернути життя з ніг на голову!
  💫Тому що Legal HR Fair - це можливість:
  - провести день разом із майбутніми роботодавцями;
  - знайти омріяне стажування чи роботу;
  - поспілкуватися з професійними HR-менеджерами;
  - отримати цінні знання щодо пошуку та вибору роботи;
  - навчитися правильно складати резюме;
  - дізнатися, як пройти співбесіду в компанії-мрії;
  - відвідати майстер-класи від топ-менеджменту найкращих компаній.
  ❗️9 квітня в місті Київ зберуться найкращі роботодавці юридичного ринку України, щоб захантити саме Вас!
  😉Ваша справа - лише зареєструватись, надіслати резюме та прийти на захід 9 квітня!
  Тому не втрачайте можливість та переходьте за посиланням: http://legalhrfair2021.com.ua/
  P. S. Навіть якщо Ви фізично не зможете бути присутніми на заході, реєструйтесь, адже всі роботодавці отримають доступ до резюме!
  🤔 А ви вже готові познайомитись з кухнею юридичних можливостей зсередини?
  Головне, не забудьте взяти захисну маску, витерти руки антисептиком, бо офлайн заходи повертаються!
 • 2021/April/10 - 2021/April/11 All day
  No additional details for this event.
 • 2021/April/17 - 2021/April/18 All day
  No additional details for this event.
 • 2021/April/24 - 2021/April/25 All day
  No additional details for this event.